درباره شرکت پایا نقش کیامهر

گروه کیامهر از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه تبلیغات تجاری آغاز نمود. پس از هشت سال فعالیت و تکمیل کسب علم و تجربه در زمینه تبلیغات تجاری و نیاز مشتریان برای حضور قدرتمند در نمایشگاه ها، در سال 1386 با جذب نیروهای متخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی پا در عرصه صنعت نمایشگاهی گذاشت و با ایجاد تمرکز در این صنعت به یکی از غرفه سازان موفق و مطرح تبدیل شد.

با وجود اهمیت برند در مسیر پیشرفت صنعت و تجارت، این مجموعه طراحی ، ساخت و اجرای دکوراسیون تخصصی با رویکرد برندسازی برای سازمان ها را در دستور کار خود قرار داد.

این مجموعه در سال 1396 در قالب شرکت و با نام شرکت پایا نقش کیامهر فعالیت خود را بصورت گسترده تر ادامه داد. کیامهر با سیاست سرعت در خدمات رسانی ،کنترل قیمت ها و همچنین بهبود کیفیت خدمات ، در شهرهای اصفهان ، تهران ، مشهد و تبریز ایجاد کارگاه نمود و در حال حاضر با بیش از بیست سال سابقه درخشان در تمامی استان های کشور فعالیت داشته و دارد.

شرکت پایا نقش کیامهر با برخورداری از نیروهای متخصص در زمینه برندینگ، مارکتینگ، ایده پردازی، طراحی، ساخت و اجرای دکوراسیون و غرفه سازی، بهترین شرایط را در راستای پیشرفت و تحقق اهداف سازمان ها در اختیار داشته و آماده خدمت رسانی به شرکت ها و سازمان ها می باشد.

kiamehr
G-0TY2M7TS6M